Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/stronainternetow/domains/all-dent.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/stronainternetow/domains/all-dent.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/stronainternetow/domains/all-dent.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624 Stomatologia Estetyczna Piaseczno |ALL-DENT Dentysta Piaseczno

Stomatologia Estetyczna


Stomatologia Estetyczna, zajmuje się leczeniem i odbudowa zębów zniszczonych przez próchnicę jak i ubytkami niepróchnicowego pochodzenia. Naszych pacjentów staramy się leczyć bezboleśnie – poprzez delikatne podawanie środków  znieczulających, gdy mamy do czynienia z głębszymi ubytkami.

Jeśli jest to możliwe, dążymy do oczyszczenia i wypełnienia zęba na tej samej wizycie. Wybieramy odpowiednie podkłady lub decydujemy się na użycie systemów wiążących nowej generacji, które zapewniają maksymalne wiązanie pomiędzy materiałem odbudowującym ząb a tkankami zęba. Zawsze przywiązujemy dużą wagę do estetyki – nasze wypełnienie ma nie tylko być trwałe, ale również estetyczne, bardzo trudne do zauważenia na tle naturalnego uzębienia.

Klinika Stomatologiczna ALL-DENT bardzo dba o bezpieczeństwo oraz komfort pacjentów i dlatego zakupiliśmy bezbolesny system komputerowego znieczulenia SleeperOne - renomowanej francuskiej firmy Dental Hi Tec.

Dentysta najczęściej kojarzy się z bólem - jest to istotny problem w przypadku leczenia zębów. W celu zapewnienia pacjentom maksymalnego komfortu wykorzystujemy SleeperOne - najnowocześniejszy komputerowy system znieczulający - środek znieczulający jest podawany bezboleśnie. Wykonuje się nim wszystkie typy znieczuleń w sposób bardzo precyzyjny. Dzięki temu sam proces jest krótki i bezstresowy. Przyczyną bólu przy aplikacji znieczulenia tradycyjnego strzykawką jest rozpieranie tkanek- płyn znieczulający jest wtłaczany pod ciśnieniem co ,,rozpycha,, tkanki i jest odczuwane jako ból o różnym natężeniu. strong>SleeperOne działa zupełnie inaczej. Płyn jest aplikowany z prędkością fizjologiczną , tzn. taką która pozwala tkankom na bieżąco wchłaniać dostarczony płyn - nie tworzy się wysokie ciśnienie, dlatego nie ma przykrego odczucia rozpierania w dziąśle. Komputer cały czas kontroluje, czy tempo aplikacji jest właściwe. Polecany szczególnie do wykonywania znieczuleń u dzieci i osób wrażliwych na ból, oraz odczuwających lęk przed strzykawką.