Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/stronainternetow/domains/all-dent.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/stronainternetow/domains/all-dent.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/stronainternetow/domains/all-dent.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624 Stomatologia ALL-DENT Piaseczno | Sprzęt i Bezpieczeństwo
 
 

Stomatologia ALL-DENT
Nowoczesny sprzęt najwyższej klasy w celu osiągnięcia jak najlepszego efektu i komfortu Pacjenta


Dentsply Sirona 3D - najwyższej jakości tomograf z pantomografem i cefalostatem.

Szanowni Państwo! Mamy przyjemność powiedzieć, że jesteśmy w posiadaniu najnowocześniejszego tomografu firmy Sirona SL. Jest on niezbędny w implantologii, endodoncji jak również w ortodoncji. Bardzo wysoka rozdzielczość urządzenia umożliwia lekarzowi bardzo precyzyjne zaplanowanie i wykonanie zabiegu.

• Obrazowanie 3D to większa dokładność diagnostyczna

• Czynny udział pacjenta w planowaniu

• Brak konieczności kierowania pacjentów do innych specjalistów

• Wyższa jakość i niezawodność świadczonych usług

• Niska dawka promieniowania

• Szybkość, dokładność i niezawodność

• Zrozumiała technologia cyfrowa

• Łatwość obsługi, bezpieczeństwo pozycjonowania


Najnowszej generacji skaner CEREC AC -umożliwia pobranie wycisku bez użycia mas wyciskowych .Stworzony jest dla pacjentów ceniących komfort i nowoczesność.Wizyta protetyczna staje się dzięki niemu wręcz przyjemna , a obraz jamy ustnej jest przesłany do cyfrowej pracowni protetycznej by mogła wykonać bardzo dokładną pracę protetyczną.


Pracujemy na najnowszych unitach stomatologicznych amerykańskiej firmy ADEC, wyposażonych w:
  • turbiny WH ze światłem,
  • kątnicę WH ze światłem,
  • skaler EMS – ultradźwiękowy z końcówkami do usuwania kamienia,
  • wielofunkcyjną lampę polimeryzacyjną,
  • piaskarkę - Air-Flow,
  • monitor - na którym nasi mali pacjenci oglądają programy z bajkami,
  • ślinociąg.
 
 

Fizjodyspenser implantmed WH – jest to urządzenie spełniające wszystkie wymogi obowiązujące w salach operacyjnych i służące głównie w implantologii i chirurgii.


Mikrosilnik endodontyczny – zapewnia bezpieczeństwo pracy przy mechanicznym opracowaniu kanałów. Posiada zaprogramowane ustawienia momentu obrotowego i prędkości w trakcie bardzo precyzyjnej pracy wewnątrz kanału.

Końcówka do ultradźwiękowego opracowania kanału, dezynfekcji.


Autoklaw Mocom Millenium B – najwyższej klasy autoklaw klasy B, komputerowo kontroluje proces sterylizacji i w trakcie tego procesu podaje na ekranie jego parametry. Dla bezpieczeństwa naszych pacjentów proces sterylizacji jest kontrolowany przez wskaźniki fizyczne (testy paskowe), oraz testy biologiczne. Dokumentacja procesów sterylizacji jest archiwizowana do wglądu w naszym gabinecie.


Myjka ultradźwiękowa – nowoczesne urządzenie służące do ultradźwiękowego mycia narzędzi przed sterylizacją.


Aparat RTG –  Satelec X-Mind - niezbędny do oceny struktur zębowych przed zabiegiem, w jego trakcie oraz do  końcowej oceny wykonanej pracy.


Mikroskop Kaps - Zabiegowy mikroskop stomatologiczny zdecydownie ułatwia pracę lekarza dentysty, czyni ją bardziej precyzyjną. Pewne zabiegi są możliwe do wykonania jedynie przy pomocy mikroskopu - szczególnie z zakresu endodoncji-leczenie kanałowe np. usunięcie złamanego narzędzia. Perfekcyjne wykonane leczenie kanałowe jest możliwe przy użyciu mikroskopu - gdyż lekarz dentysta może opracować kanały pod kontrolą wzroku w bardzo dużym powiększeniu.


Pentamix 3M ESPE – urządzenie niezbędne w protetyce, a szczególnie w protetyce na implantach. Służy do uzyskania wysokiej jakości masy wyciskowej służącej do  wykonania bardzo dokładnego wycisku, a co się z tym wiąże – pracy protetycznej.


 
 

PiezoCision - najnowsza metoda przyspieszonego leczenia ortodontycznego uzyskanego dzięki wykonaniu niewielkich nacięć kości przy pomocy specjalnego urządzenia - ultradźwiękowego

PIEZOTOME. Nacięcia wykonuje się wzdłużkorzeni zębów - ułatwiają one przesuwanie zębów, przez co skraca się znacznie czas leczenia. Lekarz wykonuje zabieg w znieczuleniu i zazwyczaj nie jest nawet konieczne założenie szwów.


Endy 6200 to nowoczesny mikrosilnik endodontyczny z wbudowanym endometrem. Endy 6200 to bardzo prosty w obsłudze mikrosilnik endodontyczny z wbudowanym endometrem. Bez sterownika nożnego, bez konieczności kalibracji, Endy 6200 umożliwia bezpieczne opracowanie kanału korzeniowego w wielu środowiskach (podchloryn ≤ 2,5%, sól fizjologiczna, woda, ślina, krew...).

Współpracuje ze wszystkimi pilnikami NiTi z metalowym trzonkiem.

Endy 6200 jest całkowicie autonomiczny. Zasilany z wewnętrznego akumulatora, który charakteryzuje się możliwością bardzo szybkiego ponownego naładowania (wystarczy tylko 2,5 godziny), może pracować non-stop przez 3 godziny.

Dla oszczędności akumulatora urządzenie wyłącza się automatycznie po 3 minutach nieużywania.


 
 

SleeperOne - renomowanej francuskiej firmy Dental Hi Tec.

Najnowocześniejszy komputerowy system znieczulający, gdzie środek znieczulający jest podawany bezboleśnie.Wykonuje się nim wszystkie typy znieczuleń w sposób bardzo precyzyjny. Dzięki temu sam proces jest krótki i bezstresowy. Przyczyną bólu przy aplikacji znieczulenia tradycyjnego strzykawką jest rozpieranie tkanek- płyn znieczulający jest wtłaczany pod ciśnieniem co ,,rozpycha,, tkanki i jest odczuwane jako ból o różnym natężeniu. SleeperOne działa zupełnie inaczej. Płyn jest aplikowany z prędkością fizjologiczną , tzn. taką która pozwala tkankom na bieżąco wchłaniać dostarczony płyn - nie tworzy się wysokie ciśnienie, dlatego nie ma przykrego odczucia rozpierania w dziąśle. Komputer cały czas kontroluje, czy tempo aplikacji jest właściwe. Polecany szczególnie do wykonywania znieczuleń u dzieci i osób wrażliwych na ból, oraz odczuwających lęk przed strzykawką.


 
 

Wirówka - używana w celu uzyskania skondensowanych czynników osocza, czyli fibryny bogatopłytkowe - PRF.

Przed zabiegiem lekarz pobiera krew pacjenta , by ją następnie odwirować i uzyskać czynniki wzrostu : A-PRF i I -PRF. Czynniki te użyte w trakcie zabiegu chirurgicznego - zdecydowanie przyspieszają gojenie i regenerację tkanek, zmniejszają ryzyko powikłań. Metoda ta jest naturalną ,szybką i bardzo bezpieczną procedurą.