Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/stronainternetow/domains/all-dent.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/stronainternetow/domains/all-dent.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/stronainternetow/domains/all-dent.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624 Klinika Stomatologiczna ALL-DENT Piaseczno | Lekarze

Klinika Stomatologiczna ALL-DENT Piaseczno
Lekarze


Renata Skrabska – Kubik

lekarz stomatolog, specjalista protetyk, implantolog

Absolwentka Akademi Medycznej  w Warszawie. W następnych latach pogłebiała swoją wiedzę i uzyskała pierwszy stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej. Przez kolejne lata poszerzała umiejętności z zakresu protetyki i zdobyła tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej. Uczestniczyła i uczestniczy w szkoleniach i konferencjach w kraju i zagranicą teoretycznych i praktycznych z zakresu protetyki, chirurgii, a szczególnie implantologii. W 2016 ukończyła Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie im. Goethego w Frankfurcie. W lutym 2019 uczestniczyła w szkoleniu w Niemczech u Profesora Dr.Khourego ,,Augmentation procedures " -technika przeszczepów kości i tk.miękkich . Na początku 2019 również ukończyła kurs DSD -Digital Smile Design - poszerzając umiejętności leczenia implanto-protetycznego o zaawansowane techniki postępowania cyfrowego i technologie CAD-CAM . Dzięki zdobytej wiedzy od wielu lat przeprowadza zabiegi kompleksowego leczenia protetyczno-implantologicznego, zapewniając tym duży komfort i poczucie bezpieczeństwa swoim pacjentom. Wspólpracuje z dr.Beatą Bartosz-Głowacką- lekarzem ortodontą i wykonuje zabiegi piezocision - w celu przyspieszonego leczenia ortodontycznego, polegające na ultradzwiękowym nacięciu kości umożliwiającym szybsze przesuwanie zębów.


Beata Bartosz – Głowacka

lekarz stomatolog, specjalista ortodonta

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie – 1997 r. – dyplom z wyróżnieniem. Od 2000 roku członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. W 1999 r. odbyła pierwsze kursy i szkolenia ortodontyczne z zakresu aparatów stałych. Dotychczas odbyła ponad 150 szkoleń, warsztatów i kursów ortodontycznych prowadzonych wykładowców z Europy, obu Ameryk, Australii, Izraela i Turcji. Prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych z wykorzystaniem aparatów stałych i zdejmowanych oraz technik mieszanych. Zainteresowania szczególne to leczenie interdyscyplinarne, holistyczne planowanie leczenia ortodontycznego w celu uzyskania rezultatów powyżej normy w sensie estetyki, funkcji i stabilności.


Marzena Żurawska

lekarz stomatolog

Absolwentka Białostockiej Akademii Medycznej, którą ukończyła w 2005 roku. Lekarz dentysta z dużym doświadczeniem zawodowym popartym wieloletnią praktyką i wiedzą aktualizowaną na licznych szkoleniach i konferencjach. Z kliniką All Dent związana od 12 lat, gdzie zapewnia pacjentom opiekę stomatologiczną stawiając na pierwszym miejscu komfort pacjenta i leczenie pozbawione bólu. Obszarem jej zainteresowań jest stomatologia estetyczna, zachowawcza i leczenie kanałowe w mikroskopie zabiegowym.


Magdalena Zawadzka

lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbyła w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W pracy ceni dokładność i precyzję, a jej nadrzędnym celem jest indywidualne podejście do Pacjenta, jego zadowolenie oraz dokładne wytłumaczenie wykonywanych procedur. Stale podnosi swoje kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach, a zdobytą wiedzę wykorzystuje w codziennej praktyce. Swoje zainteresowania kieruje w stronę protetyki stomatologicznej, stomatologii estetycznej oraz endodoncji.


Iwona Lupa

lekarz stomatolog

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Staż podyplomowy odbyła w Wojewódzkim Centrum Stomatologii w Warszawie. Ukończyła wiele kursów praktycznych i teoretycznych w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji i periodontologii. Posiada kilkunastoletni staż pracy oraz bogate doświadczenie praktyczne w profilaktyce i leczeniu dzieci oraz młodzieży. Szczególnie wrażliwa na objawy chorób przyzębia.


Magdalena Miernik

lekarz stomatolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie oraz studia podyplomowe w University of Quebec,Szkole Głównej Handlowej,Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.Posiada wieloletni staż pracy oraz bogate doświadczenie w leczeniu dorosłych i dzieci nabyte zarówno w Polsce jak i za granicą,głownie w Wielkiej Brytanii i USA.Jednocześnie na bieżąco podnosi kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach szkoleniowych i konferencjach z zakresu: stomatologii zachowawczej,endodoncji,pedodoncji, periodontologii,chirurgii stomatologicznej,protetyki,implantologii, medycyny estetycznej,prawa medycznego zarówno w kraju jak i za granicą.


Agata Korc

lekarz stomatolog

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi z wyróżnieniem. Już w czasie studiów ważny dla siebie rozwój naukowy realizowała w czasie stypendium na Uniwersytecie Medycznym w Nowym Sadzie w Serbii oraz w Klinice Chirurgii Nowotworów Głowy i Szyi w Szpitalu im. M. Kopernika w Łodzi. Staż podyplomowy odbyła w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek w Warszawie. Autorka publikacji z zakresu nowotworów głowy i szyi. Stale podnosi swoje kwalifikacje jako uczestnik kursów oraz konferencji z zakresu chirurgii stomatologicznej, stomatologii minimalnie inwazyjnej, estetycznych rekonstrukcji kompozytowych, okluzji w planowaniu i leczeniu narządu żucia oraz protetyki. W leczeniu pacjentów podążająca za współczesnymi standardami leczenia narządu żucia.


Aleksandra Grabiec

lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo - Szczękowo - Twarzowej, Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie.
Swoją ścieżkę rozwoju w stomatologii już od czasów uniwersyteckich kieruje ku zagadnieniom związanym z chirurgią stomatologiczną i szczękowo-twarzową oraz periodontologią. Będąc studentką poszerzała horyzonty wiedzowe jako aktywny członek Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, przyuczelnianego Koła Chirurgii Stomatologicznej oraz redaktor Dental Radio i Be Active Dentist Tribune. Uczestniczyła w programie międzynarodowego wolontariatu stomatologicznego w Sudanie.
Obecnie kształci się podczas licznych konferencji naukowych, warsztatów i wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych jak chociażby zimowe i letnie Spotkania Implantoprotetyczne w St. Lambrecht w Austrii. Ponadto zdobywa wiedzę i doskonali warsztat praktyczny w zakresie zabiegów medycyny estetycznej.


Franczak Ewa

lekarz stomatolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Po paru latach szkoleń pod okiem specjalistów i pogłębianiu swojej wiedzy teoretycznej w roku 1997 zdała egzamin na pierwszy stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej. Ciągle poszerza swoją wiedzę na kursach, szkoleniach i konferencjach. Szczególną uwagę przykłada do nowoczesnej endodoncji - praca przy użyciu mikroskopu. W tej dziedzinie ma wieloletnie doświadczenie i mnóstwo sukcesów. Stomatologia jest zawodem świadomie przez nią wybranym. Jest lekarzem z pasją wykonującym swój zawód.


Aleksandra Agata Myrda

Dr nauk medycznych, specjalista ortodonta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista w dziedzinie ortodoncji. Doktor nauk medycznych.
Od 2010 r zajmuje się wyłącznie leczeniem ortodontycznym. W roku 2013 rozpoczęła specjalizację z ortodoncji na prestiżowym Uniwersytecie Aarhus w Danii. W sierpniu 2016 zdała egzamin specjalizacyjny z ortodoncji uzyskując tytuł specjalisty ortodonty. Dr Myrda pracowała jako ortodonta w specjalistycznym gabinecie ortodontycznym w Odense w Danii. Członek licznych towarzystw naukowych, krajowych i zagranicznych. Uczestniczka wielu kursów i kongresów ortodontycznych. Mówi biegle po angielsku i duńsku.
Prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych z wykorzystaniem najnowszych technik.


Agnieszka Kida

asystentka

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej "Nova Centrum Edukacyjne". Uzyskała dyplom kwalifikacji zawodowych asystentki stomatologicznej. Ukończyła liczne kursy i szkolenia:kurs pierwszej pomocy, postępowania w stanach zagrożenia życia, pracy na cztery ręce, nowoczesnej asysty, implantologii dla zespołów stomatologicznych, higienizacji pacjenta, opieki nad pacjentem-pracy z dzieckiem. W gabinecie zajmuje się organizacją i przygotowaniem placówki do pracy, opieką nad pacjentem oraz asystowaniem lekarzowi "praca na 4 ręce. Jest energiczna, pełna uśmiechu i zaangażowania.


Magda Różańska

asystentka

W 2008 roku ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie na wydziale pielęgniarstwa i nauk o zdrowiu. Pracuje jako asystentka stomatologiczna z lekarzem endodontą , praca na cztery ręcę, przy użyciu mikroskopu. Cechuje ją duża empatia i wrażliwość.


Marzena Sałek

asystentka

Ukończyła Policealną Szkołę Medyczną "Nova Centrum Edukacyjne". Uzyskała dyplom kwalifikacji zawodowych asystentki stomatologicznej. Obecnie w trakcie podnoszenia kwalifikacji jako higienistka stomatologiczna. Czynnie asystuje lekarzowi metodą duo (na 4 ręce). Odbyła kurs implantologiczny i kurs pierwszej pomocy. Sumienna i uśmiechnięta.


Krystyna Słowik

asystentka

Ukończyła nauczanie na Instytucie medycznym im. A.Krupińskiego we Lwowie na kierunku asystentka stomatologiczna, higienistka. Absolwentka Policealnej Warszawskiej Szkoły Medycznej. Praca z lekarzem na 4 ręce, asystowanie przy zabiegach chirurgicznych. Uśmiechnięta i energiczna.