Logo-ALL-DENT

Implanty

Logotyp fotel

Twój komfort życia

Logotyp lista dentysta

Myjesz jak naturalne zęby

Logotyp lista zab

Brak ingerencji w naturalne zęby

Wartości usługi

Naturalność

Atrakcyjny wygląd

Logotyp dentysta stomatolog

Łatwa higiena

Logotyp fotel

Twój komfort życia

Logotyp lista dentysta

Myjesz jak naturalne zęby

Logotyp lista zab

Brak ingerencji w naturalne zęby

Logotyp dentysta stomatolog

Łatwa higiena

Naturalność

Atrakcyjny wygląd

Opinie

Projektowanie uśmiechu

Możemy zaprojektować Twój uśmiech w uzgodnienie z Tobą który będziesz mógł przymierzyć i zdecydować, czy na pewno Ci pasuje. 

Będziesz wyglądał atrakcyjnie i miał komfort życia na co dzień jak z naturalnymi zębami.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, mamy długoletnie doświadczenie w projektowaniu uśmiechu.

Odtwórz wideo

Najnowocześniejsze
rozwiązania

Tomografia sirona

Jesteśmy w posiadaniu najnowocześniejszego tomografu firmy Sirona SL. Jest on niezbędny w implantologii, endodoncji jak również w ortodoncji. Bardzo wysoka rozdzielczość urządzenia umożliwia lekarzowi bardzo precyzyjne zaplanowanie i wykonanie zabiegu.
Tomografia sirona ALL DENT
Oprogramowanie GALAXIS All DENT

Program do projektowania
pozycji implantu galaxis

Oprogramowanie GALAXIS wykorzystuje nawigację w skanowanej objętości na planie zdjęcia pantomograficznego. Dzięki temu w łatwy sposób można uzyskiwać przekroje szczęki i żuchwy lub oznaczyć przebieg kanału żuchwy.

Implanty Ankylos CX

System implantów stomatologicznych Ankylos obejmuje rozwiązania, które pozwalają uzyskać długoczasową stabilizację tkanek twardych i miękkich oraz trwały efekt estetyczny najwyższej jakości. Badania wskazują na wyjątkowe rezultaty w zakresie zachowania tkanek i długoczasowych wyników klinicznych. Pewny, sprawdzony niemiecki system od ponad 30 lat na rynku, z nim będziesz bezpieczny.
System implantów stomatologicznych Ankylos
SKANER CONECT

Skaner conect sirona

Najnowocześniejsza i unikalna technologia stosowana jedynie w nielicznych placówkach stomatologicznych w Polsce. Komfort, precyzja oraz szybkość to połączenie idealne w naszej pracy. To urządzenie pozwala na uzyskanie doskonałej jakości skanu wewnątrzustnie bez pobierania tradycyjnego wycisku. Komfort i wygoda naszych pacjentów są dla nas najważniejsze, dlatego też oferujemy im ten komfortowy i szybki cykl wykonywania uzupełnienia protetycznego, który umożliwia nam tworzenie najładniejszych uśmiechów.
gabinet-ALL-DENT

Gwarantujemy
bezpieczeństwo na lata!

Wieloletnie doświadczenie

Opieka pozabiegowa przez kolejne lata

Zawsze służymy Ci pomocą

Metamorfozy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Donec elit libero, sodales nec, volutpat a, suscipit non, turpis. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et 

dr Renata Skrabska

ALL-DENT to przede
wszystkim profesionalizm!

1. mamy dużą wiedzę którą ciągle poszerzamy o najnowsze rozwiązania

2. mamy umiejętności które stale doskonalimy

3. mamy zawsze najnowocześniejszy sprzęt 

4. mamy indywidualne podejście do każdego pacjenta

Nasze wartości

wykwalifikowana kadra

łączymy doświadczenie z innowacjami w stomatologii – by leczyć Twoje zęby kompleksowo i efektywnie

przyjazna atmosfera

zapewniamy przyjazną atmosferę – rozumiemy, jak stresująca może być wizyta u stomatologa. U nas nie musisz się martwić.

nowoczesny sprzęt

wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia do leczenia i diagnostyki by zapewnić Ci wymarzony uśmiech

profesjonalizm i doświadczenie

działamy od 1998 roku – stale się rozwijając i oferując naszym pacjentom najwyższy standard opieki medycznej

przyjazna atmosfera

zapewniamy przyjazną atmosferę – rozumiemy, jak stresująca może być wizyta u stomatologa. U nas nie musisz się martwić.

wykwalifikowana kadra

łączymy doświadczenie z innowacjami w stomatologii – by leczyć Twoje zęby kompleksowo i efektywnie

profesjonalizm i doświadczenie

działamy od 1998 roku – stale się rozwijając i oferując naszym pacjentom najwyższy standard opieki medycznej

nowoczesny sprzęt

wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia do leczenia i diagnostyki by zapewnić Ci wymarzony uśmiech

Najczęściej zadawane pytania

Wprzypadku gdy brakuje nam zęba lub zębów- obniża nam się komfort życia : cierpi i estetyka, samopoczucie, ale i efektywność żucia, oraz zdrowie.Dawno już udowodniono, że ludzie , którzy mają braki zębowe najczęściej mają problemy z żołądkiem i całym układem pokarmowym – ponieważ nie mają możliwości dobrze pogryźć pokarmu, połykają duże , nierozdrobnione kęsy i w krótkim czasie zaczynają mieć problemy z przewodem pokarmowym. Od wieków ludzkość poszukiwała rozwiązań tego problemu. W dzisiejszych czasach na podobieństwo naturalnych zębów powstała koncepcja wszczepów śródkostnych- czyli implantów. Implant działa jak substytut korzenia- stanowi najdoskonalszy sposób odbudowy braków zębowych.

Każdy Pacjent jest inny, stąd indywidualne podejście i stosowane rozwiązania. W dobrych warunkach kostnych można na jednej wizycie usunąć ząb nie nadający się do leczenia , i wprowadzić implant i czasem od razu założyć koronę.Rozwiązanie to ma charakter dośc radykalny dlatego deecyzję o jego wdrożeniu może podjąć doświadczony implantolog. Dotychczasowe doświadczenia i sukcesy na tym polu w ALL-DENT pozwalają na polecenie tej metody. Czasami jednak proces rekonstrukcji zębów na implantach trwa nawet 9 miesięcy. Jednak najczęściej możemy już przejść do części protetycznej po 2 miesiącach od wszczepienia implantu.Warto uzbroić się w cierpliwość – odsetek powodzeń wynosi około 98%., a osiągnięty komfort i estetykę nie można porównać do żadnego innego rozwiązania ,które niweluje braki zębowe.

O tym decyduje lekarz implantolog. Każdy zainteresowany Pacjent jest poddawany nieszkodliwym badaniom, na podstawie , których lekarz ocenia i wybiera rodzaj leczenia.Pacjent ma robioną tomografię komputerową- by określić czy jest wystarczająca ilość kości . Badanie tomograficzne wykonujemy na miejscu w All-Dent – bo dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem CBCT. W niektórych stanach chorobowych takich jak : cukrzyca , choroby układu krążenia czy stawów, należy podjąć dodatkowe kroki, ale nie wykluczają one implantów.Szczególnie do zabiegów powinni się przygotować palacze – rozstać się z nałogiem i dopiero po paru miesiącach podejść do zabiegu ,lub ograniczyć palenie do 2-3 dziennie. W przypadku palących wyroby tytoniowe , gojenie implantów przebiega gorzej i dłużej i jest zwiększone ryzyko ich odrzucenia. Dość często stwierdza się badaniem CBCT – niedostateczną ilość kości, ale dzisiaj mamy rozwiązanie – Sterowaną Regenerację Kości .Polega ona na uzupełnieniu brakującej kości biomateriałem kostnym.Założenie implantów możliwe jest w trakcie lub po regeneracji, zależy to od przypadku i przebiegu gojenia.

Na świecie pierwsze implanty wszczepił Branemark w 1965r- i założone przez niego implanty nadal się trzymają.Można zatem stwierdzić , że przy prawidłowym zaplanowaniu i przeprowadzeniu leczenia – implanty mogą służyć dożywotnio. Nieoceniona jest współpraca Pacjenta tj. staranna higiena jamy ustnej, systematyczne kontrole okresowe, i stosowanie się do zaleceń lekarza.W All-dent wykorzystujemy najczęściej implanty niemieckiej firmy Friadent – Ankylos C/X , oraz MIS , posiadające wszystkie możliwe certyfikaty międzynarodowe i krajowe.Nawet gdyby się zdarzyło , że implant wypadnie po wygojeniu- to założymy ponownie nowy. Takie sytuację zdarzają się niezmiernie rzadko. All-dent w 98% przypadków kończy leczenie z sukcesem.Jest to możliwe dzięki doświadczeniu i specjalizacji naszych lekarzy, latom praktyki w implantologii, zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów i sprzętu , oraz nieustannym pogłębianiu wiedzy przez naszych lekarzy o najnowsze osiągnięcia.

Pacjent z brakiem , lub z brakami zębów jest informowany przez nas o różnych sposobach rozwiązania tego problemu.W ALL-DENT Pacjent ma zawsze przed podjęciem leczenia możliwość uzyskania wiedzy dotyczącej tego procesu i informacji o ryzyku, mówimy o niekorzystnych skutkach i powikłaniach, ponadto lekarz prowadzący zawsze wyjaśnia wszelkie wątpliwości Pacjenta i odpowie na dodatkowe pytania.Stąd rozmowa o implantach nawet z tymi z z Państwa co początkowo nie byli zainteresowani tym sposobem leczenia. Ponadto uważamy , że nie ma lepszego rozwiązania przywracającego piękny uśmiech i podnoszącego komfort i jakość użytkowania nowych zębów, a przede wszystkim nie ma innego tak trwałego sposobu uzupełnienia brakujących zębów.

Udzielamy 5 letniej gwarancji na wszczepiony implant , 10 lat gwarancji na łącznik Atlantis i 2-letniej gwarancji na porcelanę. Implant podobnie jak ząb jest otoczony dziąsłem, które chroni go przed infekcjami.Jeżeli implant jest narażony na działanie bakterii znajdujących się w osadach i płytce nazębnej, w otaczającym implant dziąśle powstaje stan zapalny. Ciągły stan zapalny powoduje zanik kostny i utratę kości wokół implantu i w rezultacie – utratę również implantu.Dlatego warunkiem gwarancji jest utrzymywanie przez pacjenta idealnej higieny.

 

Warunki gwarancji :

 • utrzymywanie idealnej higieny,
 • wizyty kontrolne połączone z wizytą higienizacji – co 6 miesięcy – o ile lekarz nie zadecyduje , że częściej,
 • uzupełnienie wszystkich pozostałych braków zębowych,
 • kontrolne rtg – raz do roku,

 

Gwarancji nie udzielamy:

 • nałogowym palaczom,
 • osobą z nieleczonym bruksizmem,
 • na uzupełnienia tymczasowe,
 • na uszkodzenia powstałe na skutek urazu, lub innego schorzenia mającego niekorzystny wpływ na kości i uzębienie ( chemioterapia, osteoporoza, nieustabilizowana cukrzyca)
 • osobom, które nie uzupełniły wszystkich braków zębowych
 • część chirurgiczna – wprowadzenie Implantu. Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, więc jest całkowicie bezbolesny, porównywany do ekstrakcji zęba. Zaczyna się od nacięcia dziąsła w celu odsłonięcia kości, w której nawiercany jest niewielki otwór w zaplanowanym miejscu służący do osadzenia tytanowego Implantu. W kolejnym etapie wszczepiony Implant zakrywa się odpreparowanym fragmentem dziąsła i zakłada szwy, które są zdejmowane po ok. 10 dniach. Następnie przez okres od 2 do 3 miesięcy czekamy na osteointegracja czyli – zrastanie się implantu z kością.
 • kształtowanie dziąsła – to kolejny etap, na którym lekarz mocuje do Implantów, po niewielkim nacięciu dziąsła, śrubę gojącą, by wyprofilować brzeg dziąsła – po trzech tygodniach można już zeskanować pacjenta- by wykonać pracę protetyczną. W ALL-DENT- na ogół już nie wykonujemy wycisków – lecz prace na podstawie skanów – w technologii CAD-CAM- znacznie dokładniejsze, wysoce estetyczne i w rezultacie zdecydowanie bardziej komfortowe dla Pacjenta, Scan jest wysyłany mailowo do pracowni protetycznej- najczęściej do Szwecji- gdzie projektowane i wycinane są do implantów indywidualne łączniki protetyczne – ATLANTIS. Na tych łącznikach następnie jest projektowana na ekranie komputera : korona czy most- zależy od potrzeb i wycinana potrzebna praca .Prace w tej technologii są bardzo dokładne – technik projektuje pracę i dość często projekt przesyła lekarzowi do zatwierdzenia, lub uzgadnia z nim szczegóły nim wydrukuje pracę.
 • wyciski – w ALL-DENT jest zastąpiony scanem- od skanu czekamy na gotową pracę około 10 dni.
 • oddanie gotowej pracy – prace na Implantach to najczęściej:
  • Korony – odtworzenie pojedynczego zęba
  • Mosty – uzupełnienie kilku brakujących zębów lub odtworzenie całości uzębienia
  • Protezy całkowite typu „overdenture” – umieszczenie zamków na wprowadzonych Implantach zapewniają bardzo mocne trzymanie się protezy tego typu
  • dodatkowe zabiegi przed implantacją lub w trakcie  Czasami gdy lekarz po wykonaniu CBCT stwierdza niewystarczającą ilość kości konieczne jest przeprowadzenie – Sterowanej Regeneracji Kostnej.. Dość często wystarcza wprowadzenie biomateriału – materiału kościozastępczego (Bio-oss, Bio-guide ) i można jednocześnie wprowadzić implant. Czasami gdy brakuje więcej kości taki zabieg należy przeprowadzić przed implantacją , lub wykonać przeszczep kości. Przeszczep kości – wykonuje się zwykle przed implantacją, pobiera się kość z trójkąta zatrzonowcowego lub z bródki i umieszcza w żądanym miejscu. Sinus Lift – czyli podniesienie zatoki szczękowej – jest bardzo częstym zabiegiem – polega na podnoszeniu zatoki szczękowej, gdy brakuje kości w szczęce.Wykonuje się go metodą otwartą i zamkniętą. Metoda otwarta – polega na zrobieniu kostnego okienka do zatoki i odwarstwienia wyścielającej zatokę błonę Schneidera i w miejscu powstałej przestrzeni wprowadza się biomateriał i dość często PRF. Metoda zamknięta – polega na delikatnym na ogół podbiciu dna zatoki poprzez nawiercony wcześniej otwór w którym na tej samej wizycie jest wszczepiony implant. Wybór metody zależy od warunków kostnych i implantolog po wykonaniu potrzebnych badań decyduje o sposobie przeprowadzenia zabiegu. PRF- w ALL-DENT często wykorzystujemy czynniki wzrostu otrzymane z osocza ,po odwirowaniu pobranej krwi pacjenta.Przyspieszają gojenie i regenerację.
  • sterowana regeneracja kości – zwykle wykonywana w trakcie Implantacji, a czasami (gdy podłoże kostne nie jest wystarczające do wprowadzenia Implantu) przed Implantacją. Stosujemy najczęściej biomateriały – materiały kościozastępcze.
  • podniesienie dna zatoki szczękowej (sinus lift) – zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, w odcinkach bocznych szczęki, gdzie na ogół dawno pacjent stracił zęby – najczęściej w trakcie jednoczesnej Implantacji. Zabieg polega na odsunięciu do góry błony śluzowej i podłożeniu materiału kościozastępczego (najczęściej stosujemy szwajcarskie materiały Bio-guide i Bio-oss)