Julia Kucińska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Od ponad 4 lat pracuje w zawodzie, głównie z chirurgiem implantologiem oraz ortodontą. Jako higienistka przeprowadzam zabiegi z zakresu wybielania zębów metodą gabinetową przy pomocy najnowszej na rynku lampy Beyond. Swoim pacjentom podczas wizyty higienizacji przekazuje techniki prawidłowej higieny jamy ustnej oraz pomagam w doborze odpowiednich produktów do dbania o piękny uśmiech w domu.

Uczestniczyłam w kursach m.in. z języka angielskiego oraz ITI Study Club pt.: Ocena stabilności tkanek miękkich w aspekcie periodontologiczno – implantologicznego leczenia podtrzymującego; Anatomia i fizjologia z punktu widzenia czynnej asysty zabiegowej i współpracy z

implantologiem; Holistyczne podejście jako nieodłączny element implantologii. Stale dążę do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Jestem osobą sumienną i dokładną. W mojej pracy cenię sobie kontakt z pacjentem, przyjazną atmosferę.

SPECJALIZACJE

EDUKACJA

  • Higienistka stomatologiczna
  • Policealna Szkoła Medyczna ,,Nova Centrum Edukacyjne” w Warszawie

UKOŃCZONE KURSY

CERTYFIKATY

  1. ITI Study Club “Ocena stabilności tkanek miękkich w aspekcie periodontologiczno – implantologicznego leczenia podtrzymującego”
  2. ITI Study Club “Anatomia i fizjologia z punktu widzenia czynnej asysty zabiegowej i współpracy z implantologiem;
  3. ITI Study Club “Holistyczne podejście jako nieodłączny element implantologii. Stale dążę do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.”