Zajmuje się leczeniem i odbudowa zębów zniszczonych przez próchnicę, jak i ubytkaminiepróchnicowego pochodzenia. Naszych pacjentów staramy się leczyć bezboleśnie – poprzez delikatne podawanie środków  znieczulających, gdy mamy do czynienia z głębszymi ubytkami.

Jeśli jest to możliwe, dążymy do oczyszczenia i wypełnienia zęba na tej samej wizycie. Wybieramy odpowiednie podkłady lub decydujemy się na użycie systemów wiążących nowej generacji, które zapewniają maksymalne wiązanie pomiędzy materiałem odbudowującym ząb a tkankami zęba. Zawsze przywiązujemy dużą wagę do estetyki – nasze wypełnienie ma nie tylko być trwałe, ale również estetyczne, bardzo trudne do zauważenia na tle naturalnego uzębienia.

W ALL-DENT bardzo dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów dltego zakupiliśmy i stosujemy najnowocześniejszy, bezbolesny system komputerowego znieczulenia SleeperOne - renomowanej francuskiej firmy Dental Hi Tec.

Wizyta w gabinecie stomatologicznym ,często kojarzy się z bólem .Jest to istotny problem w przypadku leczenia zębów. Dlatego w celu zapewnienia pacjentom maksymalnego komfortu wykorzystujemy SleeperOne - najnowocześniejszy komputerowy system znieczulający,gdzie środek znieczulający jest podawany bezboleśnie.Wykonuje się nim wszystkie typy znieczuleń w sposób bardzo precyzyjny. Dzięki temu sam proces jest krótki i bezstresowy. Przyczyną bólu przy aplikacji znieczulenia tradycyjnego strzykawką jest rozpieranie tkanek- płyn znieczulający jest wtłaczany pod ciśnieniem co ,,rozpycha,, tkanki i jest odczuwane jako ból o różnym natężeniu. SleeperOne działa zupełnie inaczej. Płyn jest aplikowany z prędkością fizjologiczną , tzn. taką która pozwala tkankom na bieżąco wchłaniać dostarczony płyn - nie tworzy się wysokie ciśnienie, dlatego nie ma przykrego odczucia rozpierania w dziąśle. Komputer cały czas kontroluje, czy tempo aplikacji jest właściwe. Polecany szczególnie do wykonywania znieczuleń u dzieci i osób wrażliwych na ból, oraz odczuwających lęk przed strzykawką.