Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/stronainternetow/domains/all-dent.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/stronainternetow/domains/all-dent.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/stronainternetow/domains/all-dent.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624 Wybielanie Zębów Piaseczno | ALL-DENT Stomatologia Piaseczno

Wybielanie Zębów

W dzisiejszych czasach zęby i ich estetyka to warunek normalnej egzystencji. Jeśli ich kolor nas nie zadawala, albo wręcz przeszkadza – powinniśmy zdecydować się na profesjonalne wybielanie zębów. Na rynku jest dostępnych wiele sposobów wybielania zębów, ale najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze są specjalistyczne metody, które przeprowadza Dentysta.

Wybielanie Zębów najczęściej proponujemy naszym pacjentom przy pomocy preparatu wybielającego opartego na nadtlenku wodoru, który ma za zadanie utlenić przebarwienia. Wcześniej lekarz usuwa z zębów osad, oczyszczając je, następnie zakłada expander – by odsłonić wszystkie wargowe i policzkowe powierzchnie zębów. Kolejnym etapem jest założenie preparatu osłaniającego dziąsła przed podrażnieniem, który polimeryzuje się lampą. Dopiero na osuszone powierzchnie zębów nakładamy specjalny żel wybielający. Działanie preparatu potęguje naświetlanie lampą. Po wybieleniu lekarze nasi zawsze fluoryzują zęby – jest to w cenie zabiegu wybielania zębów.

Zobacz efekt przed i po zabiegu

przesuń suwak

wybielanie-20-img1wybielanie-20-img2