Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/stronainternetow/domains/all-dent.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2722 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/stronainternetow/domains/all-dent.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2726 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/stronainternetow/domains/all-dent.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624 Medycyna Estetyczna Piaseczno | ALL-DENT Piaseczno

Medycyna Estetyczna


Medycyna Estetyczna jest działem medycyny poprawiającym wygląd. W ostatnich latach nastąpił wielki postęp w tej dziedzinie, a jej osiągnięcia stały się bardzo powszechne. Najbardziej popularne i przez nas wykonywane zabiegi:

Wypełniacze – stosuje się preparaty z kwasem hialuronowym, który naturalnie występuje w organizmie człowieka, jednak z upływem czasu zanika. Najczęściej podajemy preparaty zawierające Kwas Hialuronowy w celu:

  • powiększenia lub odmłodzenia ust,
  • wygładzenia bruzd nosowo-wargowych, które nadają twarzy zmęczony wygląd i dodają lat,
  • wygładzenia policzków, by nadać twarzy młodzieńczy wygląd oraz wymodelować kości policzkowe.

Jako substancja występująca naturalnie w naszym organizmie - Kwas Hialuronowy nie wywołuje nigdy alergii
Efekty zabiegu utrzymują się przez 9-18 miesięcy

Botox – sprawdzony, bezpieczny i skuteczny preparat stosowany w medycynie od wielu lat. Stanowi skuteczny sposób na likwidację zmarszczek w okolicach czoła, oczu oraz mięśni żwaczy w terapii zaburzeń żucia. Preparat wstrzykuje się przy pomocy bardzo cienkiej igły, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Efekt utrzymuje się ok. 6 miesięcy

Mezoterapia –zabiegi polegające na wprowadzaniu (najczęściej w skórę twarzy, szyi, dekoltu) rozmaitych preparatów specjalistycznych, zawierających kwas hialuronowy, witaminy, wyciągi roślinne, peptydy... Zależnie od składu konkretnego preparatu substancje te ujędrniają,  nawilżają, napinają i likwidują drobne zmarszczki na skórze. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu powierzchniowym preparatem EMLA.